BLOG

rolety żaluzje poznań
Co lepsze do salonu – rolety czy żaluzje?
Rolety a może żaluzje do okien w salonie? Co jest rozwiązaniem bardziej praktycznym, a co warto wybrać ze względów estetycznych?

Czytaj dalej >

żaluzje drewniane poznań
Sposoby konserwacji rolet drewnianych
Przesłony okienne nie tylko zapewniają wnętrzom optymalne zaciemnienie, ale też przyczyniają się do wzbogacenia ich aranżacji. Na rynku dostępne są rolety wykonane z różnych materiałów, pośród których na szczególną uwagę zasługuje drewno. Wyróżnia się stylowym wyglądem, a jednocześnie jest rozwiązaniem naturalnym i ekologicznym. Drewniane rolety wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, aby zachowały swą długowieczność i estetykę.

Czytaj dalej >

moskitiery poznań
Zalety wykorzystania moskitiery
Lato jest czasem bardzo przyjemnym. Jednak poza jednym wyjątkiem – pojawiającymi się wszędzie owadami. Przede wszystkim komarami, meszkami i osami. Dostanie się ich do domu jest bardzo nieprzyjemne i denerwujące. Istnieją jednak sposoby, by temu zapobiegać.

Czytaj dalej >

rolety rzymskie poznań
Jak prać rolety rzymskie?
Tak jak moskitiery świetnie ochraniają dom przed owadami, tak rolety rzymskie doskonale osłaniają wnętrze przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Jednocześnie bardzo ładnie prezentują się one w oknie. Problem jednak pojawia się, kiedy po raz pierwszy ulegną zakurzeniu lub zabrudzeniu – jak je wtedy wyczyścić?

Czytaj dalej >