Konserwacja dekoracji okiennych

Nie masz możliwości zapewnić swoim zasłonom, firanom i roletom należytej czystości? Brak Ci czasu, wiedzy, a może po prostu chęci? Nie trzeba się tym zamartwiać – Ozdoba-Okna posiada w swojej ofercie również kompleksową konserwację dekoracji okiennych! Wśród naszych usług można wymienić czyszczenie rolet, pranie firan, pranie rolet (w tym rolet rzymskich) oraz pranie zasłon! Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej klasy, który zapewnia skuteczność w dokładnym wyczyszczeniu każdej tkaniny.

W Ozdoba-Okna możesz liczyć na profesjonalną obsługę, jak i pewność, że otrzymasz z powrotem piękną i nieskazitelnie czystą zasłonę bądź roletę. Z racji, że projektowanie i wykonywanie firan i zasłon to nasza pasja, z takim samym zaangażowaniem chcemy zadbać o ich stan, aby sprawowały swoje funkcje na długie lata.

Zainteresowany naszymi usługami? Chcesz oddać swoje firany w nasze sprawdzone ręce? Zadzwoń pod numer: 535 999 500 bądź odwiedź nas pod adresem: Nowy Rynek, ul. Grunwaldzka 517 A, Plewiska (Poznań).

Do zobaczenia!