Karnisze i szyny

Karnisze pozwalają na zmniejszenie ilości promieni słonecznych wpadających do pokoju, a także potrafią perfekcyjnie wykończyć ramę okienną. Czasem wystarczy jego kupno i montaż, aby całe wnętrze zmieniło się do nie poznania. Wśród rodzajów karniszy wymienić należy przede wszystkim karnisze metalowe. Są one najbardziej uniwersalne, bowiem mają możliwość przybrać dowolny kolor, wzór końcówek i kształt rurki. Potrafią się dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Do tych popularnych na pewno należą karnisze w kolorze mosiądzu bądź złota.

Oferujemy projekt i wykonanie karniszy na specjalne zamówienie klienta. Wysoka jakość materiałów i różnorodność wzorów daje pewność, że nasze karnisze sprawdzą się na długie lata. Zapraszamy do naszej firmy w Poznaniu w celu omówienia projektu!

Karnisze i szyny

Karnisze i szyny sufitowe pozwalają zmniejszyć ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia oraz doskonale dekorują ramę okienną. W naszym salonie znajdą Państwo wiele modeli karniszy, które będą pasować do konkretnego wnętrza. Nowoczesne karnisze idealnie dopasowują się do różnego typu pomieszczeń.

Szyny sufitowe Poznań

Nasze szyny do firan Poznań to chętnie wybierane dekoracje wnętrza. Wśród najważniejszych zalet karniszy sufitowych należy wymienić ich elegancki wygląd. Szyna do zasłon Poznań utrzymuje nawet cięższe kotary. Zapraszamy do kontaktu i omówienia Państwa wymarzonego projektu!

Szyny sufitowe Luboń

Nasze karnisze i szyny do firan Luboń można rozróżnić ze względu na kolor, kształt oraz materiał, z którego zostały wykonane. Nowoczesne karnisze szynowe są wykonane z aluminium. Mają tę zaletę, że bez problemu można na nich zawiesić niemal każdy typ dekoracji okiennych. Szyna do zasłon Luboń może też mieć elegancką maskownicę, dzięki której dopasują ją Państwo do wystroju wnętrza.

Szyny sufitowe Skórzewo

Szyna do zasłon Skórzewo może być dopasowana do każdego rodzaju wnętrza. Dzięki niej zawieszone tkaniny wydają się zwisać bezpośrednio z sufitu. Szyny do firan Skórzewo sprawdzą się, szczególnie gdy nadproże okienne jest zbyt niskie i nie można zamontować klasycznego karnisza. Oferujemy projekt i wykonanie karniszy na indywidualne zamówienie.

Szyny sufitowe Suchy Las

Szyny do firan Suchy Las są uniwersalne i ponadczasowe. Taka szyna do zasłon Suchy Las z dekoracyjnym zakończeniem lub maskownicą świetnie wyeksponuje nowoczesne firany i zasłony. Prezentuje się estetycznie w wysokich wnętrzach, gwarantując:

  • nowoczesny wygląd dekoracji okiennej,
  • elegancję,
  • łatwy montaż,
  • dopasowanie do najnowszych trendów wnętrzarskich.

Szyny sufitowe Komorniki

Nowoczesne szyny do firan Komorniki są wykonane z aluminium. Można też kupić szyny pojedyncze lub podwójne oraz łuki szyn, które umożliwią montaż karnisza w narożnikach. Szyna do zasłon Komorniki może mieć też elegancką maskownicę, dzięki której dopasują ją Państwo do wystroju wnętrza.