Plisy Poznań

Żaluzje plisowane – zwane potocznie plisami – stanowią bardzo ciekawą i funkcjonalną formę przesłony wewnętrznej. Plisy, dzięki swoim małym gabarytom, można wpasować do każdego okna. Nie ważne czy mamy do czynienia z oknem okrągłym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym – plisy okienne mają możliwość wykonana niemalże na każdy kształt okna. Najpopularniejszym wariantem plisa są plisy regulowane od góry do dołu (tzw. rolety plisy). Dzięki tego rodzaju technologii można przysłonić dowolny fragment okna.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty plis okiennych. Dzięki bogatej kolekcji tkanin jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać każdy wzór, jaki klient sobie zamarzy. Mamy możliwość udekorować każde wnętrze. Nasz asortyment wyposażony jest w wysokiej jakości materiały, a nasza wiedza praktyczna pozwala na zrealizowanie projektu z największą dbałością o szczegóły. Zapewniamy długą żywotność naszych żaluzji plisowanych.

Rolety plisowane

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety plisowane wykonane z nowoczesnych tkanin, które będą efektowną dekoracją na każde okno. Nasze plisy są idealnym połączeniem atrakcyjnej ceny z najwyższą jakością. Można dopasować kolor tkaniny do ramy okiennej lub stylowo je skontrastować.

Rolety plisowane Poznań

Gdy wybierają Państwo plisy Poznań do swoich wnętrz, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wymiary, ale i na wyjątkowy materiał wykonania. Poza tym najlepiej postawić na najnowsze akcesoria i dekoracje, które gwarantują, że roleta plisowana Poznań będzie bardzo dobrym wyborem. Szybko wykonamy pomiar i montaż wybranego modelu.

Rolety plisowane Luboń

Zalety plisy Luboń są praktycznie nieocenione, dlatego często można zobaczyć ją w domach i w biurach. Roleta plisowana Luboń doskonale chroni przed słońcem, z łatwością można utrzymać ją w czystości, a jej nowoczesny wygląd jest idealnym uzupełnieniem aranżacji każdego pomieszczenia – zarówno minimalistycznego, jak i eklektycznego.

Rolety plisowane Komorniki

Plisy Komorniki to przede wszystkim funkcjonalny i estetyczny element wyposażenia wnętrza. Można zdecydować się na zamontowanie tego samego modelu rolety w kilku różnych oknach lub bardziej kierować się stylem danego wnętrza. Dzięki nam roleta plisowana Komorniki może być perfekcyjnie dopasowana do konkretnej aranżacji.

Rolety plisowane Skórzewo

Plisy Skórzewo nie mogą być wybrane przypadkowo, dlatego chętnie Państwu podpowiemy, która roleta plisowana Skórzewo najlepiej sprawdzi się na oknach w Waszym domu. Oferujemy fachowe pomiary oraz szybki montaż.

Rolety plisowane Suchy Las

Plisy Suchy Las to dekoracja okna na długie lata. Roleta plisowana Suchy Las od razu znajdzie odpowiednie miejsce w Państwa domu na przykład w:

  • salonie,
  • sypialni,
  • hallu,
  • pokoju dziecięcym.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów z dużego wyboru wysokogatunkowych materiałów oraz profesjonalnej obsługi. Jeśli liczą Państwo na realizację indywidualnego projektu, warto się z nami skontaktować!