Firany – Dlaczego jakość pamięta się lepiej niż niską cenę?

Jakość firan

Cena a jakość materiału firan – Dlaczego jakość pamięta się lepiej niż niską cenę?

6 najważniejszych zalet szycia nowoczesnych firan

Dla niektórych jest to kwestia klasy i dobrego wyczucia. Dla innych – sposób na wyrażenie swojej odmienności. Mowa o szyciu firan i zasłon na indywidualne zamówienie.

Choć szycie zasłon i firan na zamówienie nie jest już dziś tak popularne, jak kiedyś, coraz częściej słyszy się o ponownych przebłyskach tego trendu. Czyżby ta moda miała znów powrócić? O ile te prognozy są prawdą, świetnie skomponuje się to ze świeżym nurtem SLOW DESIGN.
Niejedna gospodyni urządzająca swoje wnętrze potwierdzi, że właściwy dobór firan i zasłon odgrywa kluczową rolę dla dobrego wystroju wnętrza. Okienna dekoracja nie jest zatem zbędnym dodatkiem, a znaczącym elementem efektownego wystroju.

Dobrze zaaranżowane okno jest niczym sztandar dla każdej pani domu. To tutaj znajduje się miejsce, w którym może ona podkreślić swój wyjątkowy temperament.
Szycie firan nigdy nie wyjdzie z mody. Ma swoje lepsze i gorsze dni, ale jest i będzie – mówi Justyna Czapla, dekoratorka marki Eurofirany. W dzisiejszej pędzącej rzeczywistości brakuje nam czasu na moment zatrzymania się w biegu, spokojne refleksje i zaplanowanie kolejnych ruchów. Dlatego właśnie jakość wystroju odgrywa niebagatelne znaczenie podczas łapania tych wolnych i ulotnych chwil.

Trend slow design, który cechuje się m. In. poprzez obecność szytych indywidualnie firan i zasłon, to przeciwieństwo życia w nieustannym pędzie.
Trend ten ma wiele wspólnego zarówno z inspirowaniem nas do swobodnych refleksji i dopasowywania różnych elementów, jak i z formą ekspresji i wyrażaniem swojej unikatowej osobowości.

Jeśli chcemy urządzić nasze wnętrze w stylu slow design, musimy przemyśleć dobór każdego elementu tak, aby był on dopasowany do wszystkich domowników oraz cieszył nas swoją obecnością na długo.

Poniżej przedstawiamy 6 korzyści, jakie płyną z zamówienia uszytych firan.

  1. Komfortowe zastosowania w aranżacji

Jeśli zdecydujesz się na firany i zasłony szyte na zamówienie, od razu zyskujesz wsparcie ze strony profesjonalistów.
W ten oto sposób możesz pewność, że twój pomysł na wystrój będzie praktyczny.

Dekoratorka, która będzie konsultowała Twój projekt, doradzi Ci, czy koniec tkaniny powinien znajdować się przy samym parapecie, czy wyżej, bądź znajdować się w okolicy podłogi.
Nasza fachowa obsługa z miłą chęcią doradzi Ci, czy lepiej, aby Twoje zasłony zakrywały tylko samo okno, czy może powinny zakrywać także i ścianę. Istnieje cały wachlarz rozwiązań na stylową i użyteczną kreację.

  1. Perfekcyjnie dobrane do Twojego charakteru i potrzeb

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Branża modowa jest zaznajomiona z tym już od dawna.

Dokładnie tak samo wygląda to w stylu slow design. “Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem Ci, kim jesteś” – to znajome francuskie przysłowie pasuje idealnie do tego stylu.
Biorąc pod uwagę także słynny cytat Coco Channel, który brzmi „wnętrze domu jest odbiciem naszej duszy”, możemy być pewni, że piękny wystrój to nie dodatek, ale fundament dla naszego samopoczucia.

  1. Wyjątkowe inspiracje
    Wyobraźnia to jedyne co stanowi barierę, jeśli chodzi o szycie zasłon i firan.
    Dobry dekorator z doświadczeniem, umiejętnie dobierze unikalną i praktyczną kreację oraz poszuka rozwiązania tak, aby dobrać idealnie pasujące do siebie zasłony i firany.

Następnie skrupulatnie przeanalizuje Twój charakter oraz styl, jak i kompozycję całego wnętrza, aby podkreślić Twoją osobowość i uwydatnić w ten sposób to, na czym zależy Ci najbardziej.

  1. Co najważniejsze – Jakość

Podczas szycia firan, jak i zasłon, jakość musimy podzielić na trzy segmenty:
• jakość tkanin
• jakość wykonania
• jakość obsługi.

Tkaniny, jakich używa się do szycia zasłon i firan wyróżniają ich wyjątkowa struktura.

Jeśli postawisz na kolekcję Eurofirany Premium, Pierre Cardin Paris czy Itallissima Home by Eva Minge, możesz spodziewać się wysokiej precyzji wykonania splotu, nadzwyczajnym wzornictwem i starannością w każdym detalu.
Te różnice dostrzec można także w szyciu.

Szczególnie widoczne jest to w indywidualnych zamówieniach, gdzie dokładność i skrupulatność jest widzialna gołym okiem w każdym detalu.

Twoje zadowolenie od samego początku jest naszym priorytetem. Aby podkreślić piękno Twojego wnętrza, dokładnie przeanalizujemy wszystkie Twoje wskazówki i wymagania oraz podsuniemy Ci najlepsze zestawienie tkanin, jak i dodatków.

Aby udzielić Ci doradztwa na najwyższym poziomie, z chęcią zjawimy się w Twojego domu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pozwoli nam to dopasować projekt do Twoich indywidualnych potrzeb i dobrać szycie, montaż upięcie, kompozycję oraz obsługę posprzedażową.

  1. Bogactwo wyboru.

Kwiaty, wzory, prążki czy gładki fason? Wybierać można bez liku. Mamy dla Ciebie tkaniny w ponad 3 000 przeróżnych wzorach. Możesz liczyć na nasze wskazówki i doradztwo na każdym kroku. Nasz zespół przez ponad 26 lat pomógł już dziesiątkom tysięcy klientów! Z pewnością pomoże także i Tobie.

  1. Obsługa

Decydując się na szycie firan i zasłon warto sprawdzić, jaki serwis oferuje dana firma.
W chwili podjęcia decyzji w kwestii wyboru obsługi, która uszyje dla Ciebie firany, sprawdź, jaką jeszcze pomoc obejmuje ich oferta.

W naszej firmie znajdziesz dodatkowe usługi a w nich: czyszczenie i konserwację dekoracji okiennych, montaż karnisz i rolet, odświeżenia firan, naprawy czy usunięcie ubytków materiału.

Jaka jest cena uszycia takiej firany?

Niestety, ale nie da się precyzyjne podać ceny takiej usługi.
Cena wykonania firany jest indywidualna dla każdego zamówienia. Na jej ustalenie wpływa wiele czynników takich jak: rodzaj materiału, rozmiar okna.

W jaki sposób dokonać zamówienia?

Zapraszamy serdecznie do naszych salonów stacjonarnych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pomożemy Ci także w doborze tkanin oraz dopasujemy projekt do Twoich wymagań. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, wyzwania, które nam rzucisz!

P.s. Czekamy na Ciebie!

Adresy salonów można znaleźć tutaj:

Ozdoba-Okna
Nowy Rynek
ul. Grunwaldzka 517 A,
62-064 Plewiska / Poznań

Rekomendowane artykuły